Вакансии в Чехии для рабочих Работа в Чехии Компании по трудоустройству за границей - партнерство Вакансии для строителей в Израиле Работа в Израиле Вакансии в Польше для повара и официанта Трудоустройство в Польше Вакансии для сварщика в Польше
1 2 3 4

Робота за кордоном Миколаїв, робота за кордоном для жителів Миколаєва та України в Європі

Держави ЄС готові прийняти на роботу тисячі громадян України. Працевлаштовуються наші жителі традиційно робітниками, малярами, електриками, фасадчиками, зварювальниками, сантехниками, електромонтерами, теслями на торгові центри, будівельні об'єкти, склади, виробництва, меблеві фабрики. Тим не менше, Ви зобов'язані підходити під необхідні умови і успішно пройти етапи працевлаштування в країни Євросоюзу. Практично завжди, дана операція буде трудомісткою, потрібно зібрати всі належні документи ідентифікують Вашу особу, надати візу і інші документи.

Робота за кордоном з Миколаєва, Миколаївської області та України

В оформленні українських громадян до країн ЄС Вам допоможе кадрова компанія UAWorker.

Ми надаємо роботу українським громадян на легальній основі в Європу з Миколаєва та України.

Вакансії для українців в Європу на сайті щогодини оновлюються.

Необхідно звернути увагу - проживання для українців в Євросоюзі надається роботодавцем.

Найбільш бажані спеціальності на поточний момент в Польщі, Чехії, Німеччині - зварювальники, штукатури, маляри, плиточники і робітники на будівельні об'єкти, підприємства, агентства, заводи, фірми, виробництва, фабрики, компанії.

Необхідні вимоги до кандидатів - хороша фізична форма, професійний досвід, високий рівень кваліфікації, за умови, якщо працевлаштовувати маляром, будівельником, теслею, зварником. Для бажаючих працевлаштуватися, у яких не має досвіда роботи, присутня можливість влаштуватися різноробочим на меблеву фабрику, склад, виробництво, будівництво. На роботу за кордон зараховуються особи, які досягли 21 року.

З метою різноробочого - формування палетів, робота без досвіду на будівельних об'єктах, збір метало - пластикових конструкцій.

Робота за кордоном для жителів Миколаєва та України

Знання мови польської, чеської, німецької, французької не потрібно, в зібраних бригадах присутні російськомовні бригадири.

Для гуманітаріїв присутні вакантні місця педагогів, нянею для дітей, помічників на дому.

Зацікавлені кандидати на оформлення в Європу в момент співбесіди аналізуються на наявність проф умінь, чи володіє необхідною кваліфікацією відповідно до вимог наданими країнами ЄС.

 Графік роботи - 6 днів на тиждень, 10-12 годин робочий день.

З кожним кандидатом компанія підписує офіційний договір, в якому зобов'язуємося працевлаштувати в ЄС, поточний документ є гарантією, за якою клієнти за контрактом їдете працювати до Європи.

Якщо Вам буде потрібно ми проводимо оформлення візи у Миколаїві для громадян України. Робоча віза класу D дозволяє працевлаштування в Європу, зокрема в Польщу, містить дозвіл на роботу в країнах Євросоюзу на пів року, з шансом продлеванія на рік, термін оформлення візи до 2-ох тижнів. Скільки коштують візи у Чехію, в Європу, Польщу, ЄС Ви знайдете у відповідному розділі сайту.

Необхідні документи для оформлення в Польщу і Чехію з Миколаєва та Миколаївської області: загран. паспорт, ідентифікаційний код, фотографії, паспорт громадянина України. Терміни оформлення українця в країни Євросоюзу до одного місяця.

Виїхати до Європи працювати з Миколаєва та України

Середній рівень заробітної плати в ЄС міняється залежно від кваліфікації, місто роботи в Європі необхідно уточнювати, Ви можете:

влаштуватися до Польщі зварювальником для жителів Миколаєва на металоконструкції, на виробництво, а також у будівельну компанію, графік роботи 6 днів на тиждень, 10-12 годин на день, оплата зварювальника в Польщі містить суму близько 1000-1500 євро.

влаштуватися в Францію ФАСАДЧИК, мінімальний термін дії контракту 6 місяців, заробітна плата фасадчик в Німеччині від 1000 євро

влаштуватися до Польщі на укладання плитки на підлогу, плитки на стіну в Мазовецьке Воєводство - Варшава, Радом, Плоцьк і Седльце, заробітна плата від тисячі євро на місяць.

влаштуватися працювати до Польщі штукатуром, маляром на будівельне підприємство, від 1000 до 2000 євро на місяць.

влаштуватися працювати до Польщі теслею, ОБИВЩИК м'яких меблів контракт діє 6 місяців, з можливістю продовження на цілий рік, зарплата від 900-1000 євро.

влаштуватися до Польщі електромонтером з міста Миколаїв у будівельну компанію, заробітна плата від 1700 $.

працевлаштуватися в Польщу в Чарни -Бур, робота каменярем - будівельником при цьому Ви зможете отримувати від 1000 $.

Кадрове агентство влаштовує українців з Миколаєва до Чехії в Карлові Вари, Брно, вакансії в Чехію Ви знайдете у відповідному розділі сайту.

Ми є перевіреним роботодавцем в Миколаївській області та України, тому що співпрацюємо з великими закордонними компаніями, агентство УАворкер підписує з кожним своїм клієнтом договір на офіційне працевлаштування в країни Євросоюзу.

Комментариев нет: