Вакансии в Чехии для рабочих Работа в Чехии Компании по трудоустройству за границей - партнерство Вакансии для строителей в Израиле Работа в Израиле Вакансии в Польше для повара и официанта Трудоустройство в Польше Вакансии для сварщика в Польше
1 2 3 4

Робота за кордоном Луганськ, робота в Європі з Луганська та України, до Польщі газоелектрозварник

Держави Євросоюзу можуть взяти на роботу десятки тисяч українців. Вибирають вакансії наші громадяни традиційно фасадчиками, робітниками, малярами, сантехниками, теслями, електриками, електромонтерами, зварювальниками на меблеві фабрики, склади, виробництва, торговельні центри, будівельні об'єкти. Тим не менше, Ви повинні підходити потребам і успішно пройти процедури реєстрації до Європи. У безлічі випадків, ця операція є трудомісткою, потрібно оформити всі належні свідоцтва визначають Вашу особу, надати візу і інші документи.

Робота в Європі для жителів Луганська, Луганської області та України

З оформленням громадян України за кордон Вам допоможе фірма з підбору персоналу Юейвокер. Ми реєструємо і оформляємо на роботу українців на легальній основі в Європу.

Свіжі вакансії на сайті постійно оновлюються.

Хочемо звернути увагу - місце проживання для українців в Євросоюзі надається роботодавцем.

У Європі вакантні місця для українців

Найбільш затребувані спеціальності на цей момент в Європі - зварювальники, штукатури, маляри, плиточники і робітники на виробництва, заводи, агентства, компанії, фірми, будівельні об'єкти, фабрики, підприємства.

Необхідні вимоги до кандидатів - хороша фізична форма, професійний досвід, високий рівень кваліфікації, за умови, якщо влаштовуєтеся зварювальником, маляром, теслею, будівельником. Для кандидатів, у яких відсутній досвід роботи, є пропозиція влаштуватися робітником, вантажником на склад, будівництво, меблеву фабрику, виробництво. На роботу за кордон беруться особи, які досягли 21 року.

З метою різноробочого - монтаж палетів, робота без досвіду на будівельних об'єктах, збір метало - пластикових конструкцій.

Знання мов не обов'язково. Знання мови польської, чеської, німецької, французької не потрібно в зібраних бригадах знаходяться російськомовні бригадири.

Для гуманітаріїв передбачені вакантні посади педагогів, нянею для дітей, помічників на дому.

Бажають кандидати на працевлаштування в Європу в момент співбесіди досліджуються на присутність професійних умінь, чи володіє необхідною кваліфікацією відповідно до вимог наданими країнами Ес.

Графік роботи - шість днів на тиждень, десять- 12:00 робочий день.

З кожним кандидатом компанія підписує офіційний договір, в якому зобов'язуємося працевлаштувати в країни Євросоюзу, цей документ виступає гарантією, по якій Ви за контрактом їдете працювати в Польщу, Чехію, Європу.

Оформлення візи у Польщу

За потреби ми проводимо оформлення візи у Польщу, Чехію, в ЄС, до Європи, в, до Євросоюзу для громадян України. Робоча віза класу D дозволяє працевлаштування до Європи, безумовно до Польщі, включає в себе дозвіл на роботу в країнах Євросоюзу на пів року, з імовірністю продовження на рік, інтервал оформлення візи до 2-ох тижнів. Вартість візи з Луганська та України до Європи, Чехію, в, Польщу, ЄС Ви знайдете у відповідному розділі сайту.

Потрібні документи для оформлення в Євросоюз : паспорт громадянина України, фотографії, ідентифікаційний код, загран. паспорт. Період оформлення громадянина України до Європи до одного місяця.

Середній рівень оплати в ЄС коливається залежно від кваліфікації, місце роботи в Європі потрібно уточнювати, Ви можете:
Робота в Європі без знання мови Польща газоелектрозварник
влаштуватися до Польщі зварювальником MIG MAG на металоконструкції, на виробництво, а також у будівельну бригаду, графік роботи 6 днів на тиждень, 10-12 годин на день, зарплата зварника в Польщі містить суму близько 1000-1500 євро.

влаштуватися в Францію ФАСАДЧИК, мінімальний термін дії контракту 6 місяців, оплата фасадчик в Франції від 1000 євро.

влаштуватися працювати до Польщі на укладання плитки на підлогу, плитки на стіну в Мазовецьке Воєводство - Варшава, Радом, Плоцьк і Седльце, зарплата від 1000 доларів на місяць.

працевлаштуватися в Польщі маляром і обклеювачем шпалер на будівельне підприємство, від 1000 до 2000 $ в місяць.

влаштуватися працювати до Польщі теслею, ОБИВЩИК меблів контракт діє шість місяців, з можливістю продліванія на цілий рік, зарплата від 900-1000 євро.

працевлаштуватися в Польщі електромонтером в будівельну організацію, зарплата від 1700 $.

влаштуватися до Польщі в Чарни-Бур, робота каменярем - будівельником при цьому Ви маєте можливість отримувати від тисячі доларів.

Наше агентство з працевлаштування в Європу влаштовує українців до Чехії в Карлові Вари, Брно, вакансії в Чехію Ви знайдете у відповідному розділі сайту.

Наша компанія є перевіреним роботодавцем, т.к. співпрацюємо з великими закордонними компаніями, кадрове агентство УАворкер підписує з кожним клієнтом договір на офціціальное працевлаштування в ЄС.

Комментариев нет: