Вакансии в Чехии для рабочих Работа в Чехии Компании по трудоустройству за границей - партнерство Вакансии для строителей в Израиле Работа в Израиле Вакансии в Польше для повара и официанта Трудоустройство в Польше Вакансии для сварщика в Польше
1 2 3 4

Робота за кордоном Жовті Води, до Європи працевлаштування без знання мови і досвіду роботи для українців

Якщо ви бажаєте знайти можливість отримувати високу зарплату в Європі, компанія UAWorker надає роботу за кордоном із Жовтих Вод для всіх громадян України. Ми співпрацюємо з багатьма представниками впливових підприємств зарубіжжя і вже встигли зарекомендувати себе як престижну, досвідчену, надійну компанію. Послугами нашого кадрового агентства в Жовтих Водах, у Дніпропетровській області та в Україні користуються багато чоловіків, що мають цивільний паспорт України. Ми працюємо в Україні вже більше 10 років (з 2002 року).

Робота для чоловіків за кордоном через Жовті Води, до Європи працевлаштування без знання мови


Якщо ви хочете отримувати стабільний заробіток, компанія UAWorker створить всі необхідні умови для того, щоб ви отримали роботу за кордоном в Жовтих Водах. Дане кадрове агентство, на відміну від багатьох інших компаній, працює тільки на легальній основі. На сайті UAWorker ви знайдете ліцензію міністерства соціальної політики України. Наші клієнти завжди впевнені у виборі компанії UAWorker. Неодноразово ми отримуємо позитивні відгуки від людей, які успішно працюють в будівельних компаніях зарубіжжя.

Умови роботи в Європі українцям - не обов'язкова знання мови, можливість працевлаштуватися без досвіду роботи


Компанія створює всі умови для того, щоб ви в найкоротші терміни отримали всі необхідні документи та дозволи для того, щоб відправитися на роботу за кордоном з міста Жовті Води, у Дніпропетровській області. Коли ви прибудете на співбесіду, наш співробітник надасть ліцензію, всі необхідні документи підтверджують легальний принцип взаємодії з клієнтом. За згодою клієнта необхідно буде підписати зовнішньоекономічний договір, в якому зазначено що кадрове агентство зобов'язується працевлаштувати до Європи. Цей документ свідчить про те, що ви отримуєте легальне працевлаштування за кордоном з міста Жовті Води. Ми піклуємося про кожного клієнта, який хоче отримати вакантне місце офіційно. Якщо у вас є додаткові документи, що свідчать про кваліфікацію, тоді необхідно їх надати менеджеру компанії UAWorker. Наявність таких документів передбачає підняття рівня вашої майбутньої зарплати.

Свіжі вакансії в Польщу українцям 2014, 2015, 2016

Вакансія плиточника, майстри з оздоблення фасадів, маляра в будівельні компанії Польщі. Заробітна плата майстрів бере свій початок від 1000 доларів на місяць. Працювати необхідно по 10 годин щодня. Протягом 1 тижня надається один вихідний.

Вимагається тесля, обивщик меблів для роботи на меблевій фабриці Польщі. Заробітна плата працівника залежить т вироблення годин, починається від 1000 у.о. на місяць. Робота здійснюється у великих містах Мазовецького воєводства (Куявсько).

Потрібні майстри будівельних спеціальностей до Чехії. Заробітна плата виплачується щомісяця в розмірі від 900 у.о. Працювати необхідно на території м. Карлові Вари / Брно.

Потрібні різноробочі в країни ЄС. Рівень заробітки залежить від виробітку годин на день (900 - 1000 доларів на місяць).

Для всіх клієнтів UAWorker роботодавець надає безкоштовно кімнату для житла.

Ми піклуємося про зручність наших клієнтів, хочемо запропонувати оформити візу в Жовтих Водах у Дніпропетровській області та в Україні використовуючи поточний веб ресурс.

Комментариев нет: