Вакансии в Чехии для рабочих Работа в Чехии Компании по трудоустройству за границей - партнерство Вакансии для строителей в Израиле Работа в Израиле Вакансии в Польше для повара и официанта Трудоустройство в Польше Вакансии для сварщика в Польше
1 2 3 4

Робота за кордоном Євпаторія

Робота за кордоном Євпаторія
Якщо у ви хочете знайти робота за кордоном Євпаторія, тоді у вас з'явився прекрасний шанс реалізувати ваші бажання. Компанія UAWORKER надає відкриті вакантні місця в Європі для громадян України.


Ми тісно співпрацюємо з роботодавцями Польщі та Чехії на легальній основі. Використовуючи послуги, надані нашою компанією, ви можете влаштуватися різноробочим, теслею, маляром, плиточником, фасадчик, штукатуром в міста Карлівського Вари, Брно ( Чехія). А також до Варшави, Плоцьк, Седльце, Радом, Гданськ (Польща).

Бажаєте знайти роботу за кордоном в Євпаторії ? - Ми допоможемо у вирішенні ваших питань. При собі потрібно мати цивільний паспорт, ідентифікаційний код, закордонний паспорт.
Компанія UAWORKER організовує Робота за кордоном в Євпаторії для українців.

Визначившись з вибором вакансій, телефонуйте до нас за телефонами, вказаними на сайті і ми проконсультуємо кожного, хто хоче і може заробляти гроші.
Якщо ви хочете отримати офіційне працевлаштування за кордоном Євпаторія, тоді ви зробили правильний вибір, обравши наше агенство. Ми забезпечуємо громадян України робочими місцями в ближньому зарубіжжі.

У Чехії користуються особливою популярністю зварювальники та різноробочі. Якщо ви професійний зварювальник, тоді ваш заробіток на місяць становитиме від 1500 у.о. і вище залежно від виробітку. Якщо ви хочете влаштуватися різноробочим в Чехію, тоді ваша заробітна плата буде варіюватися від 900 і до 1300 у.о. Витрати на оформлення документів складуть близько 5 - 5.5 тис.грн.

Що стосується Польщі, то найбільш затребувані такі професії, як малярі, фасадчики, теслі, зварювальники. У середньому зарплата починається від 1000 у.о. у представників різноробочих спеціальностей. А якщо ви володієте професією зварника і у вас є документи, що підтверджують вашу кваліфікацію, то ваша заробітна плата може досягти і 1500 євро. Витрати на оформлення документів складуть 5 тис. грн.

Трудовий графік - 6 днів на тиждень по 10 - 12 годин на день. У вихідний день ви можете відвідати визначні пам'ятки міста. Житло надається роботодавцем. На харчування в середньому буде йти до 150 у.о.
Телефонуйте до нас в агентство, і ми проконсультуємо кожного, хто хоче отримати офіційне працевлаштування у міста Європи.

Комментариев нет: