Вакансии в Чехии для рабочих Работа в Чехии Компании по трудоустройству за границей - партнерство Вакансии для строителей в Израиле Работа в Израиле Вакансии в Польше для повара и официанта Трудоустройство в Польше Вакансии для сварщика в Польше
1 2 3 4

Легальна робота за кордоном в Україні, робота за кордоном Погребище, через Вінницьку область

Якщо ви бажаєте знайти роботу за кордоном через Погребище, у Вінницькій області і в Україні для чоловіків, без знання мов - кадрове агентство UAWorker займеться пошуком вакансій для своїх клієнтів. Ми здійснюємо свою діяльність абсолютно на легальній основі. Компанія UAWorker має наявність ліцензії Міністерства соц. Політики. Тому нам довіряють тисячі людей, яким ми надали робочі місця за кордоном.


Знайти роботу за кордоном через Погребище, у Вінницькій області

Наше агентство допоможе вам знайти роботу за кордоном в Погребище, у Вінницькій області не витрачаючи при цьому зайвих грошей. Якщо ви визначилися з вибором цікавою для вас вакансії, сміливо телефонуйте до нас в компанію. Агент проконсультує вас з усіх питань, пов'язаних із оформленням за кордон на роботу для жителів Погребища. Далі обмовляється точна дата і час співбесіди. З кожним клієнтом здійснюється процедура підписання зовнішньоекономічного договору. Після чого, вам слід очікувати спеціального листи із запрошенням на роботу. Потім необхідно звернутися в найближче консульство за місцем проживання та отримати робочу візу на 180 календарних днів.

Ми також готові допомогти у питаннях оформлення візи в Погребище і в Україні, з даного питання Вам необхідно зайти в розділ, щоб ознайомитися з деталями оформлення.

Якщо Ви ставите питання які документи потрібні для роботи в Польщі для українців:

1 ) цивільний паспорт (громадянина України )
2 ) загран. паспорти
3 ) Ідентифікаційний код

Оформлення українців до Європи

Терміни оформлення до Польщі українців зазвичай не перевищують 3-4 тижнів з даним переліком документів.
Наступний етап - це отримання візи, для цього Вам потрібно анульовані закордонні паспорти, дві фотографії з розмірами 3,5 * 4,5 кольорові на білому фоні, анкета в посольство, а також копія громадянського паспорта всіх сторінок.

Компанія UAWorker допомагає працевлаштуватися за кордоном у Вінницькій області для українців, охочих покинути межі України, і почати свою кар'єру в Європі, отримуючи при цьому високу заробітну плату. З кожним роком на Україні все важче і важче знайти відповідне робоче місце.

Тому багато громадян України звертаються до послуг нашої компанії. Багато років ми тісно співпрацюємо з багатьма підприємствами країн ЄС ( Польща, Чехія, Німеччина, Франція, Бельгія ). Корисна інформація - як працевлаштуватися в Польщі без досвіду роботи.

Свіжі вакансії українцям до Європи

Роботодавці пропонують високу заробітну плату майстрам будівельних спеціальностей, сварщикам на металоконструкції, мулярам, електромонтерам.

Наші клієнти будуть забезпечені житлом завдяки роботодавцю. Готувати сніданки, обіди та вечері будуть самі робітники. На купівлю продуктів буде витрачається приблизно 130 - 150 у.о. кожен місяць.

Вакансія плиточника, тесляра, маляра до Чехії. Заробітна плата становить від 1000 доларів кожен місяць. Працювати потрібно в м. Брно / Карлові Вари в будівельній компанії.
Робота електромонтером повітряних ліній. Рівень щомісячного окладу становить від 1700 доларів. Наявність 3 -х річного досвіду обов'язково. На співбесіду необхідно взяти два види паспорта - громадянський та закордонний + ідентифікаційний код.
Всі вакансії в Європу представлені тільки для громадян України.

Вимагається зварник в Чехію. Заробітна плата зварника становить від 1500 у.о. і вище. Рівень зарплати залежить від рівня кваліфікації зварника.

Зателефонуйте нам +380930301148 +380982695204

Комментариев нет: