Вакансии в Чехии для рабочих Работа в Чехии Компании по трудоустройству за границей - партнерство Вакансии для строителей в Израиле Работа в Израиле Вакансии в Польше для повара и официанта Трудоустройство в Польше Вакансии для сварщика в Польше
1 2 3 4

Робота за кордоном Старий Крим

Знайти роботу за кордоном в Старому Криму в наш час - важкий процес, що займає тривалий час. Якщо ви зупинили свій вибір на нашому кадровому агентстві UAWorker, ви можете бути впевнені у якості надаваних нами послуг. Починаючи з 2002 року, ми тісно співпрацюємо з роботодавцями зарубіжних підприємств. Дуже часто на підприємства потрібні майстри будівельних спеціальностей.


Робота за кордоном в Старому Криму

Робота за кордоном Україна
Робота за кордоном для жителів Старого Криму, Україна
Отримати роботу за кордоном в Старому Криму можна за допомогою нашої компанії. Якщо ви є громадянином України, тоді наша компанія допоможе вам отримати вакантне місце за кордоном. Ми займаємося підбором персоналу для роботи на меблевих фабриках, будівельних компаній, судноремонтних заводах, у виробничих цехах. Робочий графік становитиме по 10 - 12 годин щодня. Надається один вихідний на тиждень. З усіма працівниками підписується зовнішньоекономічний договір.

Працевлаштування за кордон для жителів Старого Криму, кадрове агентство UAWorker

Наше кадрове агентство здійснює працевлаштування за кордоном у Старий Крим для громадян України. Якщо ви бажаєте отримувати гідну заробітну плату, працюючи в країнах ЄС, тоді наша компанія готова легально організувати вам робоче місце за кордоном. На сьогоднішній день Польща і Чехія потребують у зварювальниках, малярах, теслярах, фасадчиках, плиточниках, різноробочих. Сума заробітної плати становитиме від 1000 у.о. залежно від того, за якою спеціальністю ви будете працювати, і скільки додаткових годин зверху будете відпрацьовувати.

З метою отримати роботу за кордоном Старий Крим, наша компанія UAWorker пропонує українцям вакантні місця в ближньому зарубіжжі. Ви можете зателефонувати до нас в агентство, і наш менеджер розповість про умови підписання контракту.

Робота за кордоном для жителів Старого Криму

До Польщі потрібні теслі на меблеву фабрику. Заробітна плата становить від 800 у.о.

Вакансія маляра до Польщі. Робоча плата від 1000 у.о.

Робота плиточником і Фасадчик в Мазовецьке воєводство. Надається платню в розмірі від 1000 у.о.

Робота зварювальником в Польщі. Заробітна плата складатиме суму від 1000 євро на місяць.

Вакансія зварювальника в Чехію. Оплата праці становить від 1500 у.о.

На роботу до Чехії потрібні майстри будівельних спеціальностей. Зарплата - від 900 у.о. і вище.

Робота в Європі з наданням житла для українців - послуга, яку можете отримати кожен в компанії UAWorker.

Ви можете отримати місце різноробочого до Чехії. Заробітна плата буде нараховуватися щомісячно в розмірі від 900 у.о.

У нас Ви знайдете вакансії в Чехії на виробництві, вакансії в Чехії на будівельний об'єкт, вакансії в Польщу на виробництво.

Телефонуйте до нас в компанію, і ми уточнимо всі необхідні деталі оформлення договору.

Комментариев нет: